Reference

Podívejte se, jak naše služba pomáhá zlepšovat životy našim klientům, a co o naší spolupráci říkají.

Mladý pár z Prahy

Rádi bychom Vám ukázali, jak mladý pár z Prahy vzal své hospodaření opravdu vážně a během velmi krátké doby dovedl udržet a také zhodnotit úctyhodný objem prostředků. V tomto případě opravdu platí „Když se chce, všechno jde.“ 

Rodina žijící za Prahou

Mimořádná proměna stavu osobních financí proběhla s našimi dlouholetými klienty. Podařilo se jim udržet a také zhodnotit ohromný objem peněz, i když takřka půlku naší spolupráce živil rodinu pouze jeden řádný příjem. 

Studentka studující v Praze

Už dávno není pravdou, že lidé, kteří mají nejhlouběji do kapsy, jsou právě vysokoškolští studenti. Naše mladá klientka je toho důkazem. Stačí mít osvojené správné návyky při práci s penězi. 

Mladík z Prahy

Co se mladému muži za pouhých 13 měsíců naší spolupráce povedlo, je opravdu inspirující. Díky finanční rezervě, kterou si pod naším vedením vybudoval, má teď větší klid na práci i na svůj soukromý život. Nechceme si samozřejmě připisovat všechny zásluhy. Klíčovou věcí je samozřejmě disciplína při našich finančních volbách.

Proč spolupracujeme s kanceláří pana Brože? Protože mít peníze v cajku se vyplatí a my pak víme, co si můžeme dovolit koupit. Zároveň je fajn investovat finanční prostředky, neboť budeme mít v budoucnu více peněz. Je pro nás příjemné mít finance pod kontrolou, protože máme klid na duši.

– Manželé Radek a Bára Sobíškovi, Praha
3 roky naším klientem

Ruku na srdce, jsem lenoch. Na všechno mám svoje lidi. A kancelář pana Brože mi vydělává peníze aktuálně více než já sám v mé práci.

– Stanislav Zimprich, Louny
10let naším klientem

S kanceláří pana Brože spolupracujeme dlouhodobě a poslední dva roky velmi intenzivně. Naše schůzky jsou častější a pravidelné, hodně věcí řešíme i přes telefon a máme díky tomu lepší přehled nad našimi financemi. Pan Brož nám nastavil měsíční hospodaření, rozdělil peníze na „naše“ a „cizí“ a kontroluje, zda jsme schopni naše plány plnit. Je to velmi intenzivní spolupráce, která někdy byla i bolestivá a museli jsme hodně změnit pohled na naše finance a hospodaření. Ale už teď je vidět, že dokážeme generovat úspory a přemýšlet o financích, které nám každý měsíc přijdou na účet. Vše se snažíme promýšlet a evidovat, čímž se nám daří dobře plánovat do budoucna. Jsme rádi za všechny rady a tipy, které od pana Brože dostaneme. Velmi dobré je, že dokáže pohotově reagovat na situaci na finančním trhu. Takto nějak si představujeme spolupráci s finančním poradcem.

– Manželé Martin a Jaroslava Novotní, Praha

Jak jsme financováni s námi a jak probíhá spolupráce

Máme více než 300 klientů ze všech společenských tříd a bez výjimky jsme dokázali zlepšit hospodaření každému z nich. Můžete si také přečíst, jak vypadá spolupráce mezi našimi klienty.

Nezávazná schůzka

Nezávazná schůzka slouží k našemu vzájemnému poznání. Vy nám představíte svoji situaci a my Vám naše řešení a know how. Zanechte nám na sebe svůj kontakt.

Chcete se orientovat ve světě financí? Přihlašte se k odběru našeho newsletteru!

Pravidelně Vám budeme posílat newsletter plný aktuálních informací a zajímavostí ze světa byznysu a financí. Zadejte svůj email a příští newsletter poletí i k Vám. 

Získejte od nás eBooky zdarma

15987

Připravili jsme pro vás ebooky, které Vám pomůžou se lépe orientovat ve světě financí. Přejděte na naší nabídku knih a vyberte si jakou potřebujete pro Vaší situaci.

Přejít nahoru