Reference

Podívejte se, jak naše služba pomáhá zlepšovat životy našim klientům, a co o naší spolupráci říkají.

V této kartě naleznete video reference našich klientů, kteří se odvážili posadit před kameru a podělili se o svůj příběh, který plyne ze spolupráce s naší kanceláří.

Klienti Jakub Zlesák a Eva Suchánková, Praha

V této kartě najdete detailní pohled do spolupráce s klienty, kteří nám svěřili svoji důvěru.

Rodina žijící za Prahou

Mimořádná proměna stavu osobních financí proběhla s našimi dlouholetými klienty. Podařilo se jim udržet a také zhodnotit ohromný objem peněz, i když takřka půlku naší spolupráce živil rodinu pouze jeden řádný příjem. 

Mladý pár z Prahy

Rádi bychom Vám ukázali, jak mladý pár z Prahy vzal své hospodaření opravdu vážně a během velmi krátké doby dovedl udržet a také zhodnotit úctyhodný objem prostředků. V tomto případě opravdu platí „Když se chce, všechno jde.“ 

Rodina žijící za Prahou

Mimořádná proměna stavu osobních financí proběhla s našimi dlouholetými klienty. Podařilo se jim udržet a také zhodnotit ohromný objem peněz, i když takřka půlku naší spolupráce živil rodinu pouze jeden řádný příjem. 

Studentka studující v Praze

Už dávno není pravdou, že lidé, kteří mají nejhlouběji do kapsy, jsou právě vysokoškolští studenti. Naše mladá klientka je toho důkazem. Stačí mít osvojené správné návyky při práci s penězi. 

Mladík z Prahy

Co se mladému muži za pouhých 13 měsíců naší spolupráce povedlo, je opravdu inspirující. Díky finanční rezervě, kterou si pod naším vedením vybudoval, má teď větší klid na práci i na svůj soukromý život. Nechceme si samozřejmě připisovat všechny zásluhy. Klíčovou věcí je samozřejmě disciplína při našich finančních volbách.

Zde najdete recenze našich klientů, které se písemně vyjádřili k naší spolupráci. Dělá nám radost, že nás naši klienti takto podporují a dokazují to, že naše snažení plodí ovoce.

K finančnímu poradci, panu Brožovi, nás nasměrovala naše touha po vlastním domě. Pan Brož nám velmi pomohl nejen s hypotékou, ale i s rozumnou finanční politikou. S jeho pomocí se nyní nebojíme budoucnosti, pokud bude aspoň trochu v našich rukách.

Správu našich financí nyní řešíme s ním, využíváme výhod při sjednávaní dalších finančních produktů, a to bez nutnosti sledovat nejnovější trendy na poli ekonomiky. Pan Brož se o naše finance stará a snaží se, aby se zhodnocovaly, a my měli více času na naši práci, rodinu a koníčky.

Klienti manželé Tomáš a Denisa, Praha

Proč spolupracujeme s kanceláří pana Brože? Protože mít peníze v cajku se vyplatí a my pak víme, co si můžeme dovolit koupit. Zároveň je fajn investovat finanční prostředky, neboť budeme mít v budoucnu více peněz. Je pro nás příjemné mít finance pod kontrolou, protože máme klid na duši.

Manželé Radek a Bára Sobíškovi, Praha

Ruku na srdce, jsem lenoch. Na všechno mám svoje lidi. A kancelář pana Brože mi vydělává peníze aktuálně více než já sám v mé práci.

Stanislav Zimprich, Louny

S panem Brožem jsme navázali spolupráci hlavně z důvodu pravidelných investic, protože když něčemu nerozumíme, necháme to na odbornících. Již po úvodní schůzce, kdy se nám představil, jsme nepochybovali o tom, že je profesionálem ve finanční oblasti. Dokáže věci velmi podrobně a trpělivě vysvětlit a odpovědět na všechny dotazy. Nakonec nám pomohl nejen s investicemi, ale i s optimalizací rodinných financí jako celku. Ukázal nám, kde můžeme ušetřit, a jak správně hospodařit s rodinným rozpočtem. Jsme přesvědčeni, že jsme se z hlediska správy osobních financí a finančních produktů obrátili na správného člověka.

Klienti manželé Lenka a Miguel Lasso, Praha

S panem Brožem spolupracujeme už velmi dlouho a jsme s jeho službami maximálně spokojení. Je to opravdový profesionál, který nejen že perfektně rozumí financím, ale sejde se s vámi klidně v jakoukoliv denní dobu, aby s vámi probral vše potřebné. Navíc je spolehlivý a drží slovo. Díky pravidelným online schůzkám průběžně sleduje naši finanční situaci, takže máme jistotu, že naše finance jsou pod odborným dohledem.
A nespornou devizou pro nás je i to, že jsme se díky jeho radám naučili s penězi chytřeji hospodařit, a víc přemýšlíme nad tím, za co utrácíme.
A na závěr to nejdůležitější: pan Brož nám pomohl ušetřit a vydělat velmi slušný kapitál, i když naše příjmy patří spíše mezi průměrné. Naše důvěra v odborníka se nám VYPLATILA. Doporučujeme! 

Klienti manželé Petr a Martina Truhlářovi

S kanceláří pana Brože spolupracujeme dlouhodobě a poslední dva roky velmi intenzivně. Naše schůzky jsou častější a pravidelné, hodně věcí řešíme i přes telefon a máme díky tomu lepší přehled nad našimi financemi. Pan Brož nám nastavil měsíční hospodaření, rozdělil peníze na „naše“ a „cizí“ a kontroluje, zda jsme schopni naše plány plnit. Je to velmi intenzivní spolupráce, která někdy byla i bolestivá a museli jsme hodně změnit pohled na naše finance a hospodaření. Ale už teď je vidět, že dokážeme generovat úspory a přemýšlet o financích, které nám každý měsíc přijdou na účet. Vše se snažíme promýšlet a evidovat, čímž se nám daří dobře plánovat do budoucna. Jsme rádi za všechny rady a tipy, které od pana Brože dostaneme. Velmi dobré je, že dokáže pohotově reagovat na situaci na finančním trhu. Takto nějak si představujeme spolupráci s finančním poradcem.

Manželé Martin a Jaroslava Novotní, Praha

Jaroslava jsem poznala v době, kdy jsem si sama chtěla dát do pořádku své pojistky. Doporučení jsem získala úplně náhodou a jsem za to velmi ráda. Po 6 letech je Jaroslav takový tichý, skrytý člen mé rodiny. Jsme spolu v kontaktu pravidelně každý měsíc až dva podle aktuální situace. Je to úplně jiný typ finančního poradce, než se v naší zemi pohybuje.

Musela jsem si ze začátku na Jaroslava zvyknout. Působil na mě až příliš sebevědomě, trochu drsně, trochu mě tlačil do termínů. Je velmi precizní, takovou přípravu na každou naši schůzku jsem ještě u nikoho neviděla. Je velmi pečlivý, spolehlivý, seriózní, má přehled. Kdyby všichni pracovali s takovým nasazením a kvalitní prací jako on, byli bychom všichni už dál. Obdivuji při množství jeho klientů, že si vše pamatuje, jasně se orientuje ve všech svých poznámkách. Na čem se domluvíme, musí být na čas a platí. Vždy se i já velmi snažím na naše schůzky dobře připravit, aby měl kvalitní podklady pro vyhodnocení. Myslím si, že jeho způsob „tvrdé“ práce není pro všechny, ale mě jeho preciznost vyhovuje, protože chci mít finanční stabilitu. A mám ji.

Naše spolupráce mi dala přehled v mém domácím hospodaření, rozšířila jsem ho o pravidelné sledování stavů najetých km, stavů vody a elektroměru či výročí pojistek. Pravidelně sledujeme finance mé domácnosti, plánujeme. V tomto ohledu mám s Jaroslavem velikánskou jistotu a klid, že moje rodina je zabezpečena, i kdyby nastalo cokoliv. Jsem samoživitelkou 2 dětí a mám s ním dokonce takovou jistotu, že v době, kdy jsem vlastně nepotřebovala nic řešit, jsem si vzala pro lepší start svých dětí hypotéku. A hned po krátké době jsem se nebála dát v zaměstnání výpověď. Po 2 měsících na ÚP jsem nastoupila do nového zaměstnání a v první pracovní den mi kvůli Covid 19 poslali děti domů ze školy na distanční výuku. Já jsem stále byla v pohodě, protože jsem věděla, že to na základě dosavadních Jaroslavových kroků zvládnu a v nejhorším případě je několik možností, jak finanční záležitost obratem s Jaroslavem řešit.
Znám celý Jaroslavův dosavadní tým a jsem vždy ráda, když Míla nebo Martin zavolají. Vždy jsou velmi profesionální, milí, přátelští a hlídají mi výročí mých pojistek.

Klientka Simona, Praha

S panem Brožem spolupracujeme již několik let a myslím, že je to na stavu našich financí znát. Je v nich pořádek a daří se nám tvořit rezervy, takže když se rozbila pračka a bylo nutné rychle koupit novou, mohli jsme se zaměřit na výběr typu a nemuseli jsme řešit, kde zrovna vzít peníze. Prostě jsme věděli, že je máme připravené. Dříve jsme uvažovali o nějaké formě spoření a investic, ale jako dva finanční laikové, jsme nevěděli, kde začít, a co vlastně hledat. Pan Brož s námi vše postupně probral, vysvětlil a doporučil, co by bylo vhodné. Konečné rozhodnutí ale pak nechal na nás.

Schůzky si sjednáváme zhruba 2 x ročně. Na nich probereme, co bylo, jaké byly výdaje, jaké investice nás čekají a zhodnotíme, jak optimálně postupovat. A dalším bodem, který velmi oceňujeme a moc nám pomáhá, je kontrola a správa našich pojistek (auta, domácnost). Vždy v předstihu řešíme, jestli stávající pojistku jen prodloužit, nebo sjednat novou, a máme vždy na výběr z několika variant. Věříme, že spolupráce bude i nadále úspěšně pokračovat.

Klienti manželé Jiřina a Karel Novotní, Kněževes

S panem Brožem spolupracuji asi rok a předtím jsem si nedokázala představit, že já, totální finanční analfabet, budu schopná investovat, šetřit a zároveň mít pořád dostatek finančních prostředků pro utrácení. A to jen díky jeho nadšení, podpoře a samozřejmě znalostem finančního trhu. Největším přínosem je pro mě vedení v rámci přemýšlení o svých financích, jak a na co využívám své peníze. Na začátku všeho stála kompletní finanční analýza, díky které jsme mohli efektivně nastavit systém šetření i utrácení. Něco takového si prostě sami nevytvoříte. Díky pravidelným schůzkám sledujeme, co a jak funguje, i to, co je potřeba změnit tak, aby to fungovalo lépe. Navíc si již nemusím dělat starosti s platností různých smluv či pojištění, neboť se můžu vždy spolehnout na kancelář, že se mi o to postarají. Hledáte-li tedy někoho, kdo se o Vás a Vaše finance bude věrně a spolehlivě starat dlouhá léta, a ne jen pár následujících měsíců, je finanční kancelář Jaroslava Brož ta správná volba.

Klientka Olga Klepáčková, Praha

Jak jsme financováni s námi a jak probíhá spolupráce

Máme více než 300 klientů ze všech společenských tříd a bez výjimky jsme dokázali zlepšit hospodaření každému z nich. Můžete si také přečíst, jak vypadá spolupráce mezi našimi klienty.

Nezávazná schůzka

Nezávazná schůzka slouží k našemu vzájemnému poznání. Vy nám představíte svoji situaci a my Vám naše řešení a know how. Zanechte nám na sebe svůj kontakt.

Chcete se orientovat ve světě financí? Přihlašte se k odběru našeho newsletteru!

Pravidelně Vám budeme posílat newsletter plný aktuálních informací a zajímavostí ze světa byznysu a financí. Zadejte svůj email a příští newsletter poletí i k Vám. 

Získejte od nás eBooky zdarma

15987

Připravili jsme pro vás ebooky, které Vám pomůžou se lépe orientovat ve světě financí. Přejděte na naší nabídku knih a vyberte si jakou potřebujete pro Vaší situaci.

Přejít nahoru