Jak bude vypadat spolupráce

Zakládáme si na oboustranné upřímné komunikaci již od první schůzky. Chápeme důležitost a posvátnost partnerského vztahu s našimi klienty.

Společně s důvěrou

Klienti nám projevují obrovskou důvěru. Pouští nás do zákulisí svého hospodaření, své práce s penězi. Svěřují se nám, za co utrácí peníze. Sdílí s námi své cíle a sny, kterých chtějí dosáhnout, ale také své obavy z budoucnosti. My si velice vážíme takové důvěry. Všechno, co mezi námi zazní, střežíme v naší kanceláři jako oko v hlavě. Dodržujeme také standardy ochrany osobních údajů a všechny důvěrné informace zpracováváme v souladu s platnou legislativou.

Nezávazná poznávací schůzka

Hlavním cílem je poznat se a zjistit, s čím vám může naše finanční kancelář ohledně peněz a budování aktiv pomoci. Ukážeme vám naši službu a pak učiníme rozhodnutí, zda jsme si oboustranně zajímaví pro dlouhodobou spolupráci. Trvání nezávazné schůzky je 60-90 minut.

Analýza aktuální finanční situace

Pokud se na poznávací schůzce dohodneme na dalším pokračování, následuje několik dalších schůzek, kdy je cílem analyzovat situaci klienta. Soustředíme se na strukturovanou finanční bilanci a audit aktuálně využívaných finančních nástrojů. Trvání analýzy obvykle 2-3 schůzky po 60-90 minut.

Finanční plán

Zde představíme finanční plán čili návrh konkrétního řešení situace klienta. Cílem je řádné vysvětlení plánu klientovi, aby všemu rozuměl a byl si jistý, že navrhnuté řešení je optimální pro dosažení jeho cílů a potřeb. Realizace jednotlivých smluv nastává obvykle po 2-5 schůzkách, kde klient postupně získává všechny potřebné informace.

Dlouhodobý servis a odborné péče

Probíhá podle situace klienta – 1x za 14 dní či 1x měsíčně. Frekvence se postupně prodlužuje na 1x za půl roku nebo maximálně 1x za rok. Cílem servisních schůzek je zlepšování všech tři fází procesu práce s penězi: 1. vydělávání, 2. udržení,
3. zhodnocování.

Nezávazná schůzka

Nezávazná schůzka slouží k našemu vzájemnému poznání. Vy nám představíte svoji situaci a my Vám naše řešení a know how. Zanechte nám na sebe svůj kontakt.

Chcete se orientovat ve světě financí? Přihlašte se k odběru našeho newsletteru!

Pravidelně Vám budeme posílat newsletter plný aktuálních informací a zajímavostí ze světa byznysu a financí. Zadejte svůj email a příští newsletter poletí i k Vám. 

Získejte od nás eBooky zdarma

15987

Připravili jsme pro vás ebooky, které Vám pomůžou se lépe orientovat ve světě financí. Přejděte na naší nabídku knih a vyberte si jakou potřebujete pro Vaší situaci.

Přejít nahoru