Naše služby

Komplexní mozaika finančního poradenství, tak jak jej chápeme my, se skládá z několika částí. Všechny na sebe postupně navazují a přináší našim klientům největší možný užitek. 

Udržení peněz

Tvorba železné rezervy

 Zhodnocení peněz

 Životní pojištění

Zajištění na stáří

Udržení peněz

Vydělání peněz a jejich následné udržení je prvním krokem, kterým hospodaření začíná. Množství lidí se soustředí pouze na vydělávání a to je bohužel nesprávný přístup. Motivujeme naše klienty k udržení peněz, aby pro ně mohly tyto peníze později pracovat a pomáhat jim ke splnění finančních cílů. Peníze, které člověk utratí za finanční pasiva, v hospodaření nijak nepomohou.

Tvorba železné rezervy

Železnou rezervou nazýváme finanční obnos, který klient drží zpravidla na spořícím účtu. Tyto peníze slouží k pokrytí nenadálých výdajů a krátkodobých výpadků příjmu způsobených nemocí či úrazem. S klienty se soustředíme na vybudování železné rezervy, protože přináší lehkost a bezpečí při hospodaření v běžném životě. 

Zhodnocení peněz

Teprve když je klient schopen peníze udržet, přikročíme ke zhodnocení jeho peněz. Pokud totiž neumí peníze udržet, není co zhodnocovat. Pravidelně pak strategicky investujeme do finančních aktiv – akcií a dluhopisů – a využíváme efektu složeného úročení, aby se portfolio klienta zhodnocovali co nejefektivnějším způsobem.

Životní pojištění

Jako ochranu před dlouhodobým výpadkem příjmu klienta využíváme nástroje životního pojištění. Používáme aktuální algoritmy světových pojišťoven pro výpočet vhodných pojistných částek u těch nejdůležitějších rizik – smrti, invalidity, trvalých následků úrazu a pracovní neschopnosti. 

Zajištění na stáří

Dbáme na zodpovědnou a včasnou přípravu na důstojné stáří. Spoříme s klienty na jejich důchodovou rentu, aby si nemuseli při odchodu do starobního důchodu dělat s ničím starosti. Snažíme se maximalizovat efekt složeného úročení tím, že s touto přípravou začínáme co nejdříve.

Jak jsme financováni

Neschováváme se za žádné skryté poplatky nebo malé poznámky pod čarou na konci smluv. Zjistěte, jak je naše kancelář financována.

Nezávazná schůzka

Nezávazná schůzka slouží k našemu vzájemnému poznání. Vy nám představíte svoji situaci a my Vám naše řešení a know how. Zanechte nám na sebe svůj kontakt.

Chcete se orientovat ve světě financí? Přihlašte se k odběru našeho newsletteru!

Pravidelně Vám budeme posílat newsletter plný aktuálních informací a zajímavostí ze světa byznysu a financí. Zadejte svůj email a příští newsletter poletí i k Vám. 

Získejte od nás eBooky zdarma

15987

Připravili jsme pro vás ebooky, které Vám pomůžou se lépe orientovat ve světě financí. Přejděte na naší nabídku knih a vyberte si jakou potřebujete pro Vaší situaci.

Přejít nahoru