Náš Finanční dýchánek

Tak máme náš první Finanční dýchánek úspěšně za námi.

A myslíme, že se akce podařila 🙂

Abychom se ale přiznali, měli jsme z pořádání takové akce respekt. V posledním roce naše kancelář vkládá nemalé úsilí do prezentace v online prostoru. U finančních kanceláří taková snaha nebývá pravidlem.

Naopak.

Množství kanceláří a nezávislých finančních poradců podniká jakoby „pod rouškou tmy“. Nenechávají své klienty nahlédnout blíže do své organizace a do své práce.

Nám ale naopak přijde důležité, aby naši klienti věděli, CO a JAK pro ně děláme. Chceme, aby věděli, jak zhodnocujeme jejich peníze, a kdo společně s nimi pracuje na plnění jejich snů.

Z toho důvodu jsme se vydali na cestu tvorby ebooků, psaní blogů a newsletterů a také uveřejňování obsahu na sociálních sítích. Ukazujeme dobrovolně velkou porci ze svého know how. Přijde nám to férové vůči našim klientům, i těm potenciálním, aby měli jistotu, že služba, kterou pro ně děláme, je transparentní a bezpečná.

Dalším krokem bylo pak uspořádání akce v naší kanceláři. Chtěli jsme ukázat, že lidé, kteří pracují na jejich finančním úspěchu, nejsou žádní „střelci“. Ale že to jsou naopak nanejvýš fundovaní a chytří lidé s obrovskými zkušenostmi.

A náš hlavní host a přednášející, pan Martin Mašát z Partners investiční společnosti, to nemohl ukázat lépe.

Pan Mašát, který řídí portfolio s hodnotou přes 25 miliard Kč, nám prezentoval nejen kus své každodenní práce, ale také svůj pohled na budoucí vývoj výnosů akcií a dluhopisů v příštích letech.

My bychom mu chtěli touto cestou ještě jednou poděkovat. Jsme velmi vděční, že za námi dorazil. Takový člověk ve vaší kanceláři nemluví každý den.

Informace, které na Finančním dýchánku zazněly, si určitě nenecháme všechny pro sebe. Některé z nich budeme uveřejňovat na našich sociálních sítích. Většina však zůstane výhradně pro uši lidí, kteří se Finančního dýchánku účastnili.

Můžete si ale užít krátký sestřih z akce, který jsme pro vás připravili.

 

 

A ještě pár fotek, které jsme stihli během natáčení vyfotit.

Určitě plánujeme podobnou akci zopakovat. Oblast financí je velmi široká, proto vybereme nějaké další zajímavé téma.

Aby vám neunikly vybrané informace, které na dýchánku zazněly, sledujte nás na našich sociálních sítích:

Instagramu Finanční kancelář a Facebooku Finanční kancelář

Věříme, že se s vámi setkáme na našem dalším Finančním dýchánku.

Mějte skvělý a úspěšný den a také nadcházející rok 2024!

Získejte od nás eBooky zdarma

15987

Připravili jsme pro vás ebooky, které Vám pomůžou se lépe orientovat ve světě financí. Přejděte na naší nabídku knih a vyberte si jakou potřebujete pro Vaší situaci.

Přejít nahoru