Jak jsme financováni

Zakládáme si na transparentnosti a oboustranné upřímné komunikaci. Jen takovým způsobem dokážeme s našimi klienty vybudovat potřebnou důvěru a plnohodnotný partnerský vztah. 

Instituce se kterými spolupracujeme

Obchodními partnery naší kanceláře jsou banky, pojišťovny, investiční a penzijní společnosti působící v České republice i ve světě. Díky velkému množství klientů využíváme pákového efektu a tím dokážeme pro naše klienty zařídit lepší podmínky při sjednávání finančních produktů.

Tři formy odměňování

Naše služba finančního poradenství je financována z peněz klientů nepřímo. Klient kanceláři nic přímo neplatí, vše je zahrnuto v nákladovosti jednotlivých nástrojů, které klient platí jednotlivým finančním institucím. Od nich je pak kancelář zpětně provizně financována.

Provize za sjednání finančních nástrojů

Jednorázová odměna za sjednání nebo aktualizaci finančních nástrojů. Provize je jednorázová a pouze jedenkrát.

Provize za následnou péči o klienta

Provize z objemu majetku aktiv klienta, který má kancelář ve správě. Provize je každoroční a po tu dobu, co má kancelář klientova aktiva ve správě.

Propojení a seznámení s blízkými lidmi

Doporučování služeb kanceláře dalším subjektům. Jde o reciproční a nepeněžní formu odměny za dobře odvedenou práci kanceláře.

  „Lidem otvírám oči, dlouhodobě je motivuji jít tím správným směrem a učím je vědomě zacházet s penězi, protože věřím, že je to klíčová dovednost pro spokojenější, naplněnější a bohatší život.“
Jaroslav Brož
Majitel

Jak vypadá spolupráce s námi a jak nás hodnotí klienti

Máme více než 300 klientů ze všech společenských tříd a bez výjimky jsme dokázali zlepšit hospodaření každému z nich. Můžete si také přečíst, jak vypadá spolupráce mezi našimi klienty.

Nezávazná schůzka

Nezávazná schůzka slouží k našemu vzájemnému poznání. Vy nám představíte svoji situaci a my Vám naše řešení a know how. Zanechte nám na sebe svůj kontakt.

Chcete se orientovat ve světě financí? Přihlašte se k odběru našeho newsletteru!

Pravidelně Vám budeme posílat newsletter plný aktuálních informací a zajímavostí ze světa byznysu a financí. Zadejte svůj email a příští newsletter poletí i k Vám. 

Získejte od nás eBooky zdarma

15987

Připravili jsme pro vás ebooky, které Vám pomůžou se lépe orientovat ve světě financí. Přejděte na naší nabídku knih a vyberte si jakou potřebujete pro Vaší situaci.

Přejít nahoru